Projekta komanda

Katrs mūsu projekts ir sava veida radoša, atvērta personība, kas tiecas uz saskaņu un līdzsvaru, smeļas iedvesmu dabā un no dabas materiāliem. Lai kāda būtu projekta specifika, mēs vienmēr domājam par pilnību, cilvēkam un dabai labvēlīgiem apstākļiem, par pārdomātu un ekoloģisku vides labiekārtošanu.

“Es saprotu, ka esmu uz pareizā ceļa, kad mans dēls man saka, ka es būvēju skaistas mājas; man ir svarīgs ne tikai finansiālais projekta rezultāts, bet arī tas, kādu mantojumu es pēc sevis atstāšu šai brīnišķīgajai pasaulei,” – Aleksejs Zagrebeļnijs.

Uzņēmums “R.EVOLUTION CITY” ir investīciju partneris un projektu izstrādātājs nekustamo īpašumu jomā, kura rīcībā ir plaši resursi un pieredze, kas ļauj īstenot pilnīgu projektu vadību un virzību. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir izstrāde, investīcijas un konsultēšana dzīvojamo un komerciālo nekustamo īpašumu jomā.

Pateicoties dažāda mēroga un sarežģītības projektu attīstīšanas pieredzei, plašai partneru bāzei, spēcīgai finanšu analīzes, investīciju tirgu, tirgvedības, arhitektūras un celtniecības, jurisprudences, stratēģiskās un detālplānošanas speciālistu komandai varam veiksmīgi pārvaldīt savus un ārējos aktīvus, patstāvīgi vadīt projektus un konsultēt partnerus.