Haļļu
interjeri

12 metrus augstajā “grāmatu lapu” iekļautajā ieejas zālē atrodas bibliotēka, kurā var meklēt darbus, ko rakstījuši gan filozofi, gan citi gaišie prāti un dzejnieki, kas iedvesmojuši šī projekta veidošanu. Caur stikla sienām redzams skats uz Filozofu aleju, meistarīgi labiekārtoto un apgaismoto senās Daugavas krastu, kas apaudzis ar gadsimtiem veciem ozoliem un kļavām.

Mēbeļu grupa ar plašiem un ērtiem dīvāniem paredzēta viesu uzņemšanai vai vienkāršai atpūtai ar kafijas krūzi un grāmatu. Unikālo zāles izmēru akcentē lampa – liela izmēra mākslas objekts, kas izstaro gaismu no 12 metru augstuma. Vienā no zāles sienām ir iebūvēta zona, kur jūs sagaidīs draudzīgs konsjeržs. Uz liftiem jūs tiksiet caur 4 metrus augstām divvērtņu durvīm, kas atrodas zem halles sienās iebūvētiem grāmatu plauktiem. Tiekot caur šīm durvīm, jūs nonāksiet liftu zālē, kas apstrādāta ar dabīgo akmeni. Griestu augstums šajā zālē ir 6,30 metri, zāles platību palielinot piecmetrīgam spogulim.

No šīs vietas dizaina “Schindler” lifti (ar 2,4 metru griestu augstumu) nogādās jūs uz stāvu ar savu individuālo atmosfēru un filozofiju, kur jūs sagaidīs mājīgs gaitenis un dizainera veidotas durvis uz jūsu 2,40 metrus augsto dzīvokli.