Haļļu
interjeri

12 metrus augstajā, “grāmatu lapu” iekļautajā ieejas zālē atrodas bibliotēka, kurā var atrast darbus, ko sarakstījuši gan filozofi, gan dzejnieki, gan citi gaiši prāti, kas iedvesmojuši šī projekta veidošanu. Caur stikla sienām paversas skats uz Filozofu aleju, meistarīgi labiekārtoto un apgaismoto senās Daugavas krastu, kur aug gadsimtiem seni ozoli un kļavas.

Mēbeļu grupa ar plašiem un ērtiem dīvāniem paredzēta viesu uzņemšanai vai vienkāršai atpūtai ar kafijas krūzi un grāmatu. Unikālo halles izmēru akcentē lampa – liela izmēra mākslas objekts, kas izstaro gaismu no 12 metru augstuma. Vienā no zāles sienām ir iebūvēta zona, kur jūs sagaidīs draudzīgs konsjeržs. Uz liftiem jūs varēsiet doties caur 4 metrus augstām divvērtņu durvīm, kas atrodas zem halles sienās iebūvētiem grāmatu plauktiem. Jūs nonāksiet liftu zālē, kas apstrādāta ar dabīgo akmeni. Griestu augstums šajā zālē ir 6,30 metri, zāles platību palielinot piecmetrīgam spogulim.

No šīs vietas dizaina “Kone” lifti (ar 2,4 metru griestu augstumu) nogādās jūs uz vajadzīgo stāvu. Katram stāvam ir sava filozofija un individuāli veidota atmosfēra. Katram dzīvoklim ir dizaina veidotā, ieejas durvis_2,4 m augstumā.